Середа, 23.10.2019, 19:27

Люботинський міський Будинок дитячої та юнацької творчості

Корисні посилання

Інформація про гуртки

 

РОЗКЛАД  ЗАНЯТЬ ГУРТКІВ БУДИНКУ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ

НА І СЕМЕСТР 2019/ 2020 навчального року

з/п

Гурток

Керівник

Понеділок

Вівторок

Середа

 

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

1

Виготовлення виробів з бісеру

Тридуб Т.Л.

Гім-зія № 1

13.00-15.00

ЗОШ № 4

15.30-17.30

НВК № 2

13.00-15.00

 

Гім-зія № 1

13.00-15.00

ЗОШ № 4

15.30-17.30

НВК № 2

13.00-15.00

 

 

 

2

Народні ремес-ла України

Тридуб Т.Л.

 

 

 

 

15.30-17.30

 

9.00-11.00

3

Театральне мистецтво

Горбунова В.А

15.00-17.00

17.00-9.00

 

 

15.00-17.00

17.00-9.00

 

 

 

4

Сучасна хореографія

Черкашина Н.І.

 

14.00-16.00

 

 

 

8.00-10.00

12.00-14.00

5

Сучасна хореографія

Кокалко С.П.

 

16.00-18.00

18.00-21.00

 

 

 

10.00-12.00

12.00-15.00

14.00-16.00

16.00-19.00

6

Сучасна хореографія

Іщенко О.В.

14.00-16.00

16.30-19.30

17.00-19.00

 

14.00-16.00

16.00-19.00

17.00-19.00

11.00-13.00

14.00-16.00

16.00-19.00

 

7

Образотворче

мистецтво

Дон О.О.

 

13.30-15.30

13.00-15.00

15.00-17.00

13.30-15.30

13.00-15.00

15.00-17.00

 

 

8

Образотворче

мистецтво

Дон Г.В.

 

 

 

 

 

8.30-10.30

10.30-12.30

11.00-13.00

13.00-15.00

9

Декоративно-ужиткове мистецтво

Дон Г.В

 

 

 

 

 

12.30-14.30

15.00-17.00

10

Паперокручення

Походенко Л.О.

 

8.30-10.30

13.00-15.00

 

15.00-17.00

13.00-15.00

 

 

 

11

Народна творчість

Гололобова Є.О.

 

ЗОШ № 3

15.30-17.30

 

ЗОШ № 3

15.30-17.30

 

 

 

12

Природа рідного краю

Лебідь О.Г.

 

 

ЗОШ № 4

13.00-15.00

 

ЗОШ № 4

13.00-15.00

 

 

13

Естрадне мистецтво

Харченко О.П.

 

 

 

 

16.00-18.00

18.30-20.30

 

9.00-11.00

11.30-13.30

14

Паперокручення

Бровко А.С.

 

Карав ЗОШ

13.00-15.00

 

Карав ЗОШ

13.00-15.00

 

 

 

Гуртки за кошти батьків

1

Гуртки раннього розвитку дитини

 

МірошниченкоОВ

9.00-11.00

 

9.00-11.30

 

9.00-11.00

 

 

2

Спортивна бальна хореографія

Русакова О.А.

 

 

 

14.30-16.30

16.30-18.30

18.30-20.30

 

14.30-16.30

16.30-18.30

18.30-20.30

 

 

3

Оздоровча гімнастика

Русакова О.А.

 

17.00-19.00

 

 

 

 

 

17.00-19.00

4

Сучасна хореографія

Іщенко О.В.

 

14.30-16.30

 

 

14.30-16.30

 

 

5

Дівочий хоровий спів

Сухина Т.М.

17.00-19.00

 

 

 

17.00-19.00

 

 

6

Вокальне мистецтво

Сухина Т.М.

15.00-17.00

 

 

 

15.00-17.00

 

 

7

Сучасна хореографія

Черкашина Н.І.

 

 

 

13.30-15.30

16.00-18.00

16.00-18.00

 

15.30-17.30

8.00-10.00

10.00-12.00

8

Англійська мова

МірошниченкоОВ

 

 

13.00-15.00

 

13.00-15.00

 

 

9

Естрадне мистецтво

Харченко О.П.

 

 

17.30-19.30

 

 

14.00-16.00