Понеділок, 19.11.2018, 00:02

Люботинський міський Будинок дитячої та юнацької творчості

Корисні посилання

Результативність участі вихованців гуртків закладу у 2017-2018 н.р.

  

Результативність участі вихованців гуртків закладу у 2017-2018 н.р.

 

МІСЬКІ

 

ОБЛАСНІ

 

ВСЕУКРАЇНСЬКІ

 

МІЖНАРОДНІ

 

гурток спортивного бального танцю «Енергія»

(кер. Русакова О.А.)

 

 

1. відкриті змагання зі спортивних танців «Перша столиця відкриває сезон» (І, ІІ, ІІІ місця)

2. фестиваль-конкурс зі спортивних танців (І, ІІІ місця)

3. відкритий класифікаційний міський турнір «Зимовий кубок міста Харкова» (І, ІІ місця)

4. Чемпіонат Харківської області та м. Харкова (І, ІІ місця)

5. класифікаційні змагання зі спортивних танців (І, ІІ місця)

1. Всеукраїнські змагання «Kharkiv dance festival» (IV, V місця)

2. ХI Регіональні змагання зі спортивних бальних танців "Восходящие звезды" (ІІ місце)

3. Всеукраїнські відкриті змагання «KHARKIV DANCE AWARD» (І, ІІ, ІІІ місця)

4. Всеукраїнський фестивальі-конкурс «Полтавська битва 2017» (І ст.)

5. Всеукраїнські змагання зі спортивних танців на Кубок України UKRAINIAN OPEN CUP–2018”

6. Всеукраїнські змагання "Kharkiv Dance Festival" (ІІ місце)

1. Міжнародний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Територія «ПА» (І, ІІ місце)

гурток сучасної хореографії «Айбілів»

(кер.Іщенко О.В.)

 

 

1. хореографічний конкурс «Пластилін» (І, ІІ, ІІІ місця)

1. XIX Всеукраїнський конкурс танцювальних шоу ЧОРНА ПАНТЕРА 2018 (І, ІІІ місця, фіналісти конкурсу)

1. Міжнародний проект EAAF з культури «Парад фестивалів» (лауреати ІІ, ІІІ ст.)

2. Міжнародний хореографічний фестиваль-конкурс «EUROPEAN SHOW DANCE FESTIVAL» (І, ІІ місця)

зразковий художній колектив сучасної хореографії «Монреаль» (кер.Кокалко О.П.)

 

 

 

1. Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «DANCESONGFEST- 2017» (І, ІІ місця)

2. VI Міжнародний відкритий фестиваль-конкурс з хореографії THE SPIRIT ART у рамках проекту “Барви Європи”

гуртка «Естрадне мистецтво»

(кер. Харченко О.П.)

 

 

1. конкурс дитячої творчості Харківської області в рамках фестивалю sanremo unior (ІІІ ст.)

2. ХVIІ відкритий фестиваль-конкурс вокального мистецтва «Вінок Слобожанщини» (І, ІІ місця, Золотий дебют)

1. Х Всеукраїнський конкурс-фестиваль сучасного музичного мистецтва Харківські зорі «Ювілей» (лауреати І, ІІ премії)

1. 22й Міжнародний фестиваль- конкурс мистецтв «Співограй» (Лауреат І премії (номінація «естрадний вокал»)

2. Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «DANCESONGFEST- 2017» (І, ІІ, ІІІ місця)

Гурток Вокальний (кер.Кузьміна І.О.)

 

 

1. ХХVІІ Всеукраїнський сільський фестиваль-конкурс мистецтв «Боромля-2017», м. Тростянець (лауреат ІІ премії)

 

Гуртоки «Образотворче мистецтво»

(кер. Дон О.О.,

Дон Г.В.)

1. конкурс дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей»

1. Обласна виставка юних природоохоронців «Зимовий вернісаж»

2. Всеукраїнська виставка-конкурс «Український сувенір» (І місце)

3. Всеукраїнський конкурс творчих робіт «Новорічна композиція»

4. виставка дитячих творчих робіт «Мій біль - Афганістан»

 

 

 

Гуртки «Виготовлення сувенірів» (кер.Дон Г.В., Тридуб Т.Л., Походенко Л.О., Левченко С.М., Калюжна Н.П., Гололобова Є.О.)

 

1. Всеукраїнський конкурс творчих робіт «Новорічна композиція»

2. Всеукраїнська виставка-конкурс «Український сувенір»

 

 

 

Гурток «Лікарські рослини»

(кер.Лебідь О.Г.)

 

1. Обласна виставка юних природоохоронців «Зимовий вернісаж»

 

 

гурток театрального мистецтва (кер.Горбунова В.А.)

1. Конкурс читців «Вічне слово Кобзаря

 

 

1. Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «DANCESONGFEST- 2017» (І, ІІ, ІІІ місця)