Неділя, 08.12.2019, 16:38

Люботинський міський Будинок дитячої та юнацької творчості

Корисні посилання

Результативність участі вихованців гуртків закладу у 2018-2019 н.р.

 

Результативність участі вихованців гуртків закладу у 2018-2019 н.р.

 

МІСЬКІ

 

ОБЛАСНІ

 

ВСЕУКРАЇНСЬКІ

 

МІЖНАРОДНІ

 

Колектив спортивного бального танцю «Енергія»

(кер. Русакова О.А.)

 

 

Обласний відкритий чемпіонат зі спортивних танців (І ступінь-4, І місце-1)

Обласні змагання зі спортивних танців «Путь к мечте» (І ступінь-5, ІІ ступінь-7)

Обласні змагання зі спортивних танців «Зірки паркету» (ІІ місце-2,ІІІ місце-1,ІІ ступінь-1)

 

Всеукраїнський турнір з бальних танців «Кубок співдружності» (І місце -1)

«Енергія танцю» всеукраїнські змагання зі спортивних бальних танців

(І місце-1, ІІ місце-1, І ступінь-2, ІІ ступінь-5, ІІІ ступінь-5)

Всеукраїнські змагання зі спортивних бальних танців «Гран-прі Слобожанщини» (

Всеукраїнські відкриті змагання «Sport&DanceCup» (І місце-3, ІІ місце-2)

Всеукраїнські відкриті змагання «KharkivDanceAward» (ІІ місце-2, І ступінь-1, ІІ ступінь-2)

 

 

Відкрита першість Немишлянського району зі спортивних танців «Kharkiv team cup» (І ступінь-2, ІІ ступінь-8, ІІІ місце-1)

Відкритий чемпіонат по спортивним танцям «Енергія танцу» (І місце-4, ІІ місце-4, ІІІ місце-1, І ступінь-4, ІІ ступінь-11)

Класифікаційні змагання «Степ бай степ» (ІІ місце, ІІІ місце)

ІХ Традиційні відкриті змагання «Малий кубок міста Харкова. Національний фестиваль України» (І місце-2, ІІІ місце-1, І ступінь-5, ІІ ступінь-1)

«Dneprtrophy-2019» (7 место)

«Diamant Cup» (І ступінь-5)

Міжнародні змагання зі спортивних танців WorldCupIDSA (ІІІ місце -2, І ступінь-1, ІІ ступінь-2, ІІІ ступінь-1)

Європейський міжнародний фестиваль-конкурс «EUROPEAN SHOW DANCE FESTIVAL» (І ступінь-3, ІІІ ступінь-1)

Міжнародний турнір «Кубок содружества» (І місце)

Зразковий художній колектив сучасного танцю «Айбілів»

(кер.Іщенко О.В.)

 

 

ІІ етап обласного фестиваля-конкурса «Таланти третього тисячоліття» (ІІІ місце)

Харківський обласний творчий фестиваль «Молоді таланти Харківщини»

(переможці)

Обласний захід «XVI Великий слобожанський ярмарок»

 

Всеукраїнський конкурс «Танцмастер» (І ступінь-8,ІІ ступінь-1 Спеціальна відзнака)

 

Міжнародний фестиваль фолклору (ІІ ступінь)

Міжнародний фестиваль мистецтв «Територія па» (ІІ ступінь-2, ІІІ ступінь-1)

Міжнародний фестиваль мистецтв «Прад зірок» (І місце-7)

Міжнародний фестиваль-конкурс «Таланти України» (І місце-5, ІІ місце-2, Гран-прі)

Європейський міжнародний фестиваль-конкурс «European revolution» (ІІ місце -2)

Європейський міжнародний фестиваль-конкурс «European revolution» (І місце -4)

 

 

зразковий художній колектив сучасної хореографії «Монреаль» (кер.Кокалко С.П., Черкашина Н.І.)

 

Обласний захід «XVI Великий слобожанський ярмарок»

 

Всеукраїнський фестиваль хореографічного мистецтва «Тенденція» (І місце-2, ІІ місце-3, І місце-1 Гран-прі)

 

Міжнародний фестиваль «Таланти України» (І місце-5, ІІ місце-2, Гран-прі)

ІІ етап обласного фестиваля-конкурса «Таланти третього тисячоліття»

(ІІІ місце)

Міжнародний фестиваль-конкурс «Полтавські візерунки» ( І місце – 5)

Міжнародний конкурс «Зимова казка» (І місце- 11, ІІ місце-2, Гран-прі)

Міжнародний фестиваль «Таланти України» (І місце-13, ІІ місце-6)

 

 

гуртка «Естрадне мистецтво»

(кер. Харченко О.П.)

 

 

ІІ етап обласного фестиваля-конкурса «Таланти третього тисячоліття»

(Гран-прі, ІІ-місце)

Відкритий фестиваль-конкурс «Вінок слобожанщіни» (І-місце)

Обласний захід «XVI Великий слобожанський ярмарок»

Обласний етап всеукраїнського конкурсу «Яскраві діти України» (Спеціальний приз)

 

Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Солнце за нас» (ІІ-місце, ІІІ-місце)

 

Міжнародний вокально-хореографічний конкурс «Галицькі самоцвіти» (Гран-прі, І місце -1, І ступінь-1, ІІ місце-1)

Міжнародний фестиваль мистецтв «Парад зірок» (Гран-прі, І місце-5)

 

Гуртоки «Образотворче мистецтво»

(кер. Дон О.О.,

Дон Г.В.)

1. конкурс дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей»

1. Обласна виставка юних природоохоронців «Зимовий вернісаж»

2. Всеукраїнська виставка-конкурс «Український сувенір» (І місце)

3. Всеукраїнський конкурс творчих робіт «Новорічна композиція»

4. виставка дитячих творчих робіт «Мій біль - Афганістан»

 

 

 

Гуртки «Виготовлення сувенірів» (кер.Дон Г.В., Тридуб Т.Л., Походенко Л.О., Левченко С.М., Калюжна Н.П., Гололобова Є.О.)

 

1. Всеукраїнський конкурс творчих робіт «Новорічна композиція»

2. Всеукраїнська виставка-конкурс «Український сувенір»

 

 

 

Гурток «Лікарські рослини»

(кер.Лебідь О.Г.)

 

1. Обласна виставка юних природоохоронців «Зимовий вернісаж»

 

 

гурток театрального мистецтва (кер.Горбунова В.А.)

1. Конкурс читців «Вічне слово Кобзаря

 

 

1. Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «DANCESONGFEST- 2017» (І, ІІ, ІІІ місця)

 

 

 

 

 

Гурток вокального мистецтва (кер.Сухіна Т.М.)

 

 

ІІІ всеукраїнський фестиваль «Вертеп фест»

 

Міжнародний фестиваль мистецтв «Парад зірок»(Імісце-4,ІІ місце-2,ІІІ місце-2)

Міжнародний фестиваль-конкурс «Таланти України»

(І місце -7, ІІ місце-9, ІІІ місце -7)