Середа, 23.10.2019, 19:38

Люботинський міський Будинок дитячої та юнацької творчості

Корисні посилання
Головна » 2015 » Листопад » 05

      Люботин вважається містом залізниці. Мабуть, немає туту жодної сім:і, де не було хоча б одного залізничника. Тому свято на честь працівників Залізниці  - це свято для всіх люботинців. 

      Вихованці ЛМБДЮТ також не залищились в стороні і привітали залізничників святковим концертом, який відбувся 4 листопада 2015 р. в приміщенні Люботинського депо. 

      В концерті взяли участь як танцювальні колективи "Енергія" (кер. Русакова О.А), "Монреаль" (кер. Кокалко С.П.) та "Айбілів" (кер. Іщенко О.В.), так і вихованці вокальних гуртків "Краплинки" (кер. Кузьміна І.О.) та "Нон-стоп" (кер. Харченко О.П.)

    &nb ... Читати далі »

Переглядів: 121 | Додав: lmbdyt | Дата: 05.11.2015 | Коментарі (0)

  

      29 та 30 жовтня 2015 р. вихованці груп раннього розвитку дитини (кер. Левченко С.М.) показали свої вміння батькам та рідним на святі Осені.

      Середня група запросила гостей на грибну галявину, на якій маленькі грибочки співали, танцювали та розповідали віршики Осені, яка завітала до них на свято і нагородила приємними подарунками.

      В старшій групі пройшов справжнісінький Осінній ярмарок, на який завітали і торговці, і купці, і різноманітні овочі та фрукти, якими дуже багата осінь. Як і на справжньому ярмарку тут були і пісні, і танці, і веселі розваги. 

  ... Читати далі »

Переглядів: 100 | Додав: lmbdyt | Дата: 05.11.2015 | Коментарі (0)