Середа, 23.10.2019, 18:15

Люботинський міський Будинок дитячої та юнацької творчості

Корисні посилання
Головна » 2019 » Червень » 12

11 июня 2019 р. у міському клубі м Люботина відбулася прем,єра дитячої вистави "Свято неслухняності" у виконанні акторів театрального колектива"Арлекін"  ( кер.Горбунова В.А.) та  вокального колектива"Нон-стоп"(кер.Харченко О.П.) для дітей пришкільного табору з денним перебуванням.

Вистава проходила у відновленій залі міського клубу.Артисти на сцені розповіли історію, про те, що буде з неслухняними дітьми,якщо їх залишать одних. Була повна глядацька зала і маленькі актори отримали вдячного глядача, який з цікавістю спостерігав за дійством, яке відбувалось на сцені.

 

  

Переглядів: 26 | Додав: lmbdyt | Дата: 12.06.2019 | Коментарі (0)


1 червня 2019р. у міському парку пройшло найулюбленіше дитяче свято.
Щороку у нашому місті до Міжнародного дня захисту дітей проходить гала-концерт переможців міського дитячого фестивалю-конкурсу мистецтв «Люботинські джерела». Цього разу він зібрав талановитих учасників на великій сцені оновленого Будинку культури. 
Глядачі у сучасній залі насолоджувалися чудовою музикою, видовищними танцями, прекрасними піснями та яскравою грою юних акторів.
В урочистій обстановці пройшло нагородження найталановитіших колективів та учасників: , колективу «Вокаліз», гурту «Чобіток» та танцювальних колективів: зразкового художнього колективу сучасної хореографії «Монреаль», зразкового художнього колективу сучасного танцю «I bilieve», колективу бально-спортивного танцю «Енергія», креативних митців номінації «Малюнок і живопис» та номінації «Декоративно-прикладне мистецтво». А ... Читати далі »

Переглядів: 23 | Додав: lmbdyt | Дата: 12.06.2019 | Коментарі (0)