Неділя, 16.12.2018, 22:28

Люботинський міський Будинок дитячої та юнацької творчості

Корисні посилання
Головна » 2018 » Грудень » 5 » Міжнародний день людей із обмеженими можливостями
13:44
Міжнародний день людей із обмеженими можливостями

До Міжнародного дня людей із обмеженими можливостями у м. Люботині пройшли заходи.

3 грудня в Україні відзначається Міжнародний день людей із обмеженими можливостями, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 1982 році. 

Відзначення цього свята – це своєрідне нагадування про наш обов’язок перед людьми, які потребують захисту, та вдячність тим, хто за родом своєї діяльності працює із вразливою категорією наших громадян.

В інформаційному центрі відділу культури зібралися представники громадських організацій,  до яких із теплими словами підтримки звернувся заступник міського голови Вячеслав Рубан. Він передав вітання від міського голови Леоніда Лазуренка і відзначив, що у цей день ми переосмислюємо все, що робиться для підтримки людей вразливої категорії, так як у нашому місті мешкає 1156 осіб із інвалідністю, яким щодня необхідна підтримка держави і кожного із нас, бо ці люди гідні жити повноцінним життям у нашому суспільстві. 

Талановиті виконавці :   Поліна Гололобова, Маргарита Дорошко, Катерин Слєпцоваа, Луїзіа Коновал, Діана Хлистун,  Віолета Андрющенко  подарували святковий концерт.

   

   

Переглядів: 6 | Додав: lmbdyt | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar