Середа, 23.10.2019, 18:12

Люботинський міський Будинок дитячої та юнацької творчості

Корисні посилання
Головна » 2015 » Серпень » 13 » Міжнародний фестиваль творчості
12:35
Міжнародний фестиваль творчості

     

     Літо… Це, мабуть, найкраща пора, бо літо – це сонце, це відпочинок, це безтурботність. Але вихованці ЛМБДЮТ навіть влітку проводять час з користю.

      24-30 червня в м. Одеса пройшов Міжнародний фестиваль творчості «На хвилі Ланжерону», в якому взяли участь вихованці колективу «Ай білів» (кер. Іщенко О.В.).

     Щорічний фестиваль проходить під патронатом Посольства Болгарії та Посольства Угорщини в Україні та об’єднує учасників з країн України, Болгарії, Польщі, Латвії та Угорщини.

Основними цілями фестивалю є:

  • Популяризація історичних, культурних цінностей, об’єктів культурної спадщини України, та їх інтеграція в Європейський культурний процес.
  • Презентація творчих досягнень художніх колективів та солістів різних країн.

       Тож наші танцюристи вклали свій внесок в обмін культурними цінностями між країнами-учасниками і отримали високі результати:

Середня група – Лауреат І ступеню;

Старша група – Лауреат ІІ ступеню;

Молодша група – Лауреат ІІІ ступеню.

         Зі своїми сольними виступами отримали високі нагороди Детинич Вероніка та Матвієнко Ірина – Лауреати ІІ ступеню, а також Слюсар Анастасія – Лауреат ІІІ ступеню.

       Вітаємо наших вихованців та їх керівника та бажаємо їм творчого натхнення та ще більших досягнень в новому навчальному році!

Переглядів: 125 | Додав: lmbdyt | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar