Середа, 23.10.2019, 18:13

Люботинський міський Будинок дитячої та юнацької творчості

Корисні посилання
Головна » 2015 » Червень » 23 » Робота гуртків в таборах з денним перебуванням
10:39
Робота гуртків в таборах з денним перебуванням

           

      З 02.06.2015 по 19.06.2015 учні м. Люботина мали можливість відвідати дитячі заклади відпочинку, які функціонували на базі загальноосвітніх навчальних закладів. Дітям були запропоновані розважальні заняття, спортивні змагання та цікаві екскурсії. 

      ЛМБДЮТ також приймав участь в роботі таборів, так в таборі «Соколятко» Люботинської гімназії № 1 працювали гуртки «Бісероплетіння» (кер. Тридуб Т.Л.), «Театральний» (кер. Горбунова В.А.), «Початкове технічне моделювання» (кер. Походенко Л.О.); табір «Радість» Люботинської ЗОШ № 3 приймав у себе гурток «Юні друзі природи» (кер. Іванова М.К.), в таборі «Веселка» Люботинської ЗОШ № 4 працювали гуртки «Бісероплетіння» (кер. Тридуб Т.Л.) та «Народна творчість» (кер. Вакар Т.Л.). А також  в таборах «Дружба» Караванської ЗОШ та «Дзвіночок» Люботинської ЗОШ № 6 працювали гуртки «Виготовлення сувенірів» (кер. Тімченко А.С. та Левченко С.М.).

      Слід відмітити роботу гуртка «Театральний» (кер. Горбунова В.А.), який показав свою виставу «Ще не дорослі, вже не діти» в таборах Люботинської гімназії № 1, НВК № 2 та загальноосвітніх шкіл № 3 і № 4. В школах № 5 і № 6 та Караванській керівником гуртка Горбуновою В.А. були проведені майстер-класи з акторської майстерності.

     Діти залишились задоволені проведеним в таборах часом, а вихователі – своєю роботою. Попереду канікули і відпочинок, а з вересня ми зустрінемось знову з новими силами, ідеями та натхненням. Бажаємо всім незабутнього літа! 

   

Переглядів: 132 | Додав: lmbdyt | Рейтинг: 3.0/1
Всього коментарів: 0
avatar