Середа, 23.10.2019, 18:16

Люботинський міський Будинок дитячої та юнацької творчості

Корисні посилання
Головна » 2019 » Квітень » 22 » Відбіркови тури "Люботинських джерел"
12:41
Відбіркови тури "Люботинських джерел"

16,17,18 квітня у міському Будинку культури пройшли відбірковий тур конкурсу-фестивалю «Люботинські джерела» в номінаціях «Акторська майстерність», «Вокал». Учасники конкурсу були представлені трьома віковими категоріями: «молодша» - 6 – 9 років; «середня» - 10 – 14 років і «старша»- 15 – 18 років.

Цього дня творчо обдаровані діти на великій сцені в барвистих костюмах, вдало підібраним реквізитом і натурально відтвореними емоціями змогли передати цікаві образи своїх героїв. Юні таланти вразили виконавською майстерністю, артистизмом і високим сценічним спілкуванням.

Кожен виступ акторів був оригінальним і неперевершеним.

 

За підсумками виступів журі визначило переможців номінації «Акторська майстерність». Переможцем Грін-прі визнано Поваліхіна Віктора («Монолог барона Мюнхаузена»).

Перші місця посіли учасники:

Мішина Маргарита («Монолог принцеси» із казки «Дванадцять місяців») – молодша вікова категорія;

Насвіт Єлизавета (Монолог «Язиката Хвеська») – середня вікова категорія;

Еткало Ярослава ( Монолог «Зі щоденника однієї дівиці» – старша вікова категорія.

Другі місця в учасниць:

Клименко Євлалії («Монолог домовичка Кузі») – молодша вікова категорія;

Халецької Анастасії ( «Попелюшка») – середня вікова категорія;

Повалій Віолети ( Монолог студентки «Про життя») – старша вікова категорія.

Треті місця в учасниць:

Кононенко Єсєнії («Монолог Ліні») – молодша вікова категорія;

Гонгало Вероніка («Монолог Ассоль») – середня вікова категорія;

Овчіннікова Ольга («Монолог Пеппі-Довга панчоха») – середня вікова категорія.

Велика подяка керівникам театральних гуртків Вікторії Горбунові і Юлії Еткало за високий рівень підготовки учасників конкурсу.

 

Результати міського дитячого фестивалю - конкурсу «Люботинські джерела» у номінації «Вокал»

 

П.І.Б. учасника або назва колективу

Керівник

Підсумковий результат

Вікова категорія «Дебют» до 6 років включно

1

Лощина Єлизавета

Сухіна Т.М. (БДЮТ)

І місце

2

Яценко Анна

Гела Л.А. БДЮТ

ІІ місце

3

Загоруйко Вероніка

Сухіна Т.М. (БДЮТ)

ІІІ місце

4

Вокальний гурт «Нон –стоп»

Харченко О.П. (БДЮТ)

ІІІ місце

Вікова категорія «Молодша» з 7 до 9 років включно

5

Дует «Капелюшок»

Еткало І.П. (Караванська ЗОШ)

І місце

6

Піддубна Євгенія

Гела Л.А. БДЮТ

ІІ місце

7

Кисла Наталія

Гела Л.А. БДЮТ

ІІ місце

8

Вокальний гурт «Нон –стоп»

Харченко О.П. (БДЮТ)

ІІІ місце

9

Великоцька Мілана

Сухіна Т.М. (БДЮТ)

ІІІ місце

Вікова категорія «Середня» з 10 до 14 років включно

10

Вокальний гурт «НОН СТОП»

Харченко О.П. (БДЮТ)

Гран-при

11

Вокальний ансамбль «Родзиночка» ДМШ

Колесник О.І.

ДМШ

І місце

12

Андрющенко Віола

Харченко О.П. (БДЮТ)

І місце

13

Тішевська Віта

Птиченко Г.В.

ЗОШ № 3

ІІ місце

14

Коновал Луїза

Сухіна Т.М. (БДЮТ)

ІІ місце

15

Еткало Аліна

Мозгова Л.М.

ЗОШ №4

ІІ місце

16

Бірюк Максим

Мозгова Л.М.

ЗОШ №4

ІІІ місце

17

Колектив «Вокаліз»

Сухіна Т.М. (БДЮТ)

ІІІ місце

18

Ведмідь Катерина

Еткало І.П. (Караванська ЗОШ)

ІІІ місце

19

Гурт Чобіток»

Еткало І.П. (Караванська ЗОШ)

ІІІ місце

Вікова категорія «Старша» з 15до 18 років включно

20

Літкевич Анастасія

Харченко О.П. БДЮТ

І місце

21

Еткало Ярослава

Мозгова Л.М.

ЗОШ №4

ІІ місце

22

Верховодова Юлія

Мозгова Л.М.

ЗОШ №4

ІІІ місце

17  квітня 2019 року в Люботинському будинку дитячої та юнацької творчості  відбувся  ІІ відбірковий тур конкурсу – фестивалю  мистецтв «Люботинські джерела 2019» року. Членами журі кожній роботі приділялася увага. Завдяки майстерності та таланту дітей, рівню підготовки викладачів творчі роботи заслуговують високої оцінки.

За підсумками відбору учасники здобули такі результати:  

 

Номінація  «МАЛЮНОК та ЖИВОПИС»

Прізвище ім. я учасника

Назва роботи

П.І.Б. керівника 

 

Яловенко  Кіра

«Не втечеш!»

Дон Ганна Володимирівна

ІІ місце

Цибульник Вероніка

«Пейзаж з оленями»

ІІІІ місце

Лубенська Ніколь

«Космос бульбашковий»

Лубенська Ольга Володимирівна

Фіналіст

КисличкаЮлія

«Тривога»

Барчан Ірина Олексіївна

Фіналіст

Свинар  Юлія

«»

ІІ місце

Романченко Крістіна

Дівчинка з квітами

Вакар Тетяна Леонідівна

Фіналіст

Мізяк Уляна

«Зимові радощі»

Фіналіст

Куценко Вероніка

«Зимовий вечір»

Обуховська Оксана Іванівна

Фіналіст

Коновал Ксенія

«Мої друзі олівці»

Бурилкіна Людмила Вікторівна

ІІІ місце

Ножка Софія

«Тітка сова»

фіналіст

Ковальська Софія

«Нарциси»

ІІІ місце

Кучер Катерина

«Яблуневий сад»

Чудная Ольга Віталіївна

Фіналіст

Протасова Ганна

«Самотність»

Фіналіст

Козіна  Вероніка

«Козаки»

ІІ місце

Луценко Анна

«Натюрморт»

ІІІ місце

Солодіна Карина

«Закат»

ІІІ місце

Жарікова  Марія

«Чаша лєпєстков»

Коношко Ганна Георгіївна

І місце

Горіна  Кіріна

«Динозаврики»

ІІ місце

Корольова Софіія

«Натюрморт»

І місце

Альбощая Анастасія

«Іриси»

Беспутна Анна Олександрівна

ІІІ місце

Зайцев Данило

«Казковий ліс»

Фіналіст

Шевчик Поліна

«Ігри в прятки»

ІІ місце

Рязанова Дарья

«Дідусь грибник»

ІІІ місце

Пашинськая  Ксенія

«На пруду»

ІІІ місце

Гололобова  Поліна

«Пташеня»

Дон Олена Олександрівна

 

ІІІ місце

Буцька  Катерина

«Весна»

І місце

Ярошевська Анастасія

«Місто»

ІІІ місце

Мартиненко Марія

«Надвечір я»

І місце

Пелипенко Евеліна

«Можливе майбутнє»

ІІ місце

Каменська Дарья

«Грибна пора»

 

Фіналіст

 

Новікова Марія

«Ніжність»

ІІ місце

Отрохова Оксана

«Білочка»

І місце

Пономаренко Віра

«Осінній мотив»

Дон Ганна Володимирівна

І  місце

Свіщов Роман

«Сови»

І місце

Старостенко Катерина

«Панда»

ІІ місце

Яловенко Костянтин

«Букет соняшників»

ІІ місце

Ніколенко  Юлія

«Пейзаж»

Гран прі

Слюсар Анастасія

«Повертаємось додому»

І місце

Бондаренко Вероніка

«Місяць»

Фіналіст

 

Номінація «Декоративно - прикладне мистецтво»

Прізвище ім. я учасника

Назва робота

Викладач

 

Козар  Єва-Марія

«Кошачі мрії»

Козар Єва-Марія

ІІ місце

Зінченко Кирил

«Дракон»

Григорова Л.О.

ІІІ місце

Кощій  Олександр

«Шпаківня»

Тижненко С.Є.

ІІІ місце

Свіщов Роман

«Дракон»

Григорова Л.О.

ІІІ місце

Засядько  Анастасія

«Лисиця»

Григорова Л.О.

ІІІ місце

Партола Катерина

«Дорога до дому»

Тижненко С.Є.

ІІ місце

Лубенська  Ніколь

«Тузік»

Лубенська О.В.

І місце

Островерх  Анна

«Інь та Янь»

ІІ місце

БойкоОлексій

«Годинник»

І місце

Тарасова  Діана

«Чайна церемонія»

Івченко Таміла Олегівна

ІІІ місце

Мурзіна  Вікторія

«Сімейство жирафів»

Фіналіст

Буцький  Тимур

«Будинок Баби Яги»

Лебідь О.Г

Фіналіст

Бакуліч Кіра

«Пасхальні кошики»

Вакар Тетяна Леонідівна

ІІІ місце

Кульминська Вероніка

«Весна приходить»

ІІІ місце

Аненко Ангеліна

«Дідусь та бабуся»

Бурилкіна Людмила Вікторівна

ІІ місце

Целеп Григорій

«Павич»

ІІ місце

Коновал  Ксенія

«Верблюд»

І місце

Станкевич  Анна

«Чарівні квіти»

ІІ місце

Ноженко Маріана

«Верблюд»

І місце

Білоус Дарья

«Коти»

Пігуль Катерина Іванівна

ІІІ місце

Кравченко Марія

«Квіти»

Калюжна Наталія Петрівна

ІІІ місце

Іщенко Артем

«Ніч»

Фіналіст

Гахова  Марія

«Осінні мелодії»

Тридуб Тетяна Леонідівна

ІІ місце

Еткало  Аліна

«Настрій»

ІІ місце

Краснянська  Рената

«Літо»

Калюжна Наталія Петрівна

ІІ місце

Левченко Дарія

«Мрійник»

Тридуб Тетяна Леонідівна

І місце

Переушкіна Вероніка

«Котик муркотик»

І місце

Буцька Поліна

«Ніжність»

ІІІ місце

Шевченко  Софія

«Лялька»

Походенко Лілія Олександрівна

І місце

Цибульник Вероніка

«Прийшла весна»

Дон

Ганна Володимирівна

І місце

Дьячик Анастасія

«Декоративна таріль»

Коношко Ганна Георгіївна

 

Гран при

 

 

Переглядів: 46 | Додав: lmbdyt | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar