Неділя, 18.11.2018, 23:25

Люботинський міський Будинок дитячої та юнацької творчості

Корисні посилання
Головна » 2018 » Березень » 19 » Звітний концерт зразкового художнього колективу сучасної хореографії "Монреаль"
12:02
Звітний концерт зразкового художнього колективу сучасної хореографії "Монреаль"

16 травня у концертній залі Пісочинського Будинку культури, відбувся звітний концерт зразкового художнього колективу сучасної хореографії «Монреаль» щодо підтвердження почесного звання «Зразковий художній колектив». Рівень фахової майстерності визначала оглядова комісія Департаменту науки і освіти Харківської області державної адміністрації з присвоєння та підтвердження почесних звань «Народний художній колектив» і «Зразковий художній колектив».

Звітний концерт — свято мистецтва, головнаподіяколективу, шлях до якоголежить через перемоги на конкурсах різнихрівнів, через великупрацю, наполегливість. Керівникиколективу КокалкоСвітлана Петрівна та Черкашина Наталія Іванівна — талановитіхореографи, якінаполегливо і завзято навчаютьдітей основам танцю, підвищуютькультурнийрівеньсвоїхвихованців, даютьможливістькожнійдитиніпоринути у вирійтворчогопіднесення.

Глядачамбулипредставленірізноманітніхореографічнікомпозиціївідкласичноготанцю до контемпу. Під час концерту юніартистипродемонстрували свою майстерність, створюючи на сцені атмосферу яскравого свята танцю, краси і творчості.

Комісія відзначила високий професіоналізм керівників та якісну підготовку вихованців.

 

  

Переглядів: 53 | Додав: lmbdyt | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar